آخرین نوشته‌های فناوری اطلاعات

تازه‌های فناوری

RSS ایتنا

 • پشتیبانی از تصاویر ۴K به نرم‌افزار اندروید و iOS توییتر افزوده شد ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  ایتنا - کمپانی توییتر در پی آزمایش‌های موفقیت آمیز انجام شده در ماه مارس امکان آپلود و مشاهده تصاویر ۴K را برای کاربران نسخه‌های اندروید و iOS فراهم کرد.
 • درباره قابلیت کنفرانس ویدیویی تلگرام ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  ایتنا - کاربران تلگرام از ابتدای ماه میلادی آینده می‌توانند با یکدیگر به انجام تماس گروهی بپردازند و به دلیل قرنطینه‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا از این قابلیت نهایت استفاده را ببرند.
 • امکان انتقال پست‌های فیس‌بوک به گوگل داکز و وردپرس فراهم شد ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  ایتنا - ابزار انتقال داده فیس‌بوک امکان به اشتراک گذاری پست‌ها را نیز فراهم کرد. این شبکه اجتماعی ابزار انتقال داده خود را به گونه‌ای توسعه داد که هم اکنون می‌توانید با استفاده از آن یاد داشت‌ها و پست‌های خود را به گوگل داکز، بلاگر و ورد پرس منتقل کنید.
 • تعداد کاربران فیس‌بوک مارکت پلیس به یک میلیارد رسید ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  ایتنا - به نظر می‌رسد که تلاش‌های فیس‌بوک در زمینه عرضه قابلیت‌های تجارت الکترونیک بالاخره به نتیجه رسیده است. در همین راستا مارک زاکربرگ در آخرین گزارش‌های درآمد فیس بوک اعلام کرد که تعداد کاربران سرویس فیس‌بوک مارکت پلیس به عنوان محلی برای خرید و فروش اجناس، به یک میلیارد رسیده است.
 • اندروید ۱۲ با به خواب زمستانی بردن اپ‌ها فضای حافظه را آزادسازی خواهد کرد ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  ایتنا - اندروید ۱۲ مفهوم «اپ‌های استفاده‌نشده» را بسط می‌دهد که نخستین بار با اندروید ۱۱ مطرح گردید. این قابلیت همچنین به طور اتوماتیک مجوزها برای اپ‌های استفاده‌نشده را ابطال خواهد کرد و فایل‌های موقتی آن را نیز پاکسازی می‌کند.

RSS فناوران اطلاعات

RSS خبر آنلاین