آخرین نوشته‌های فناوری اطلاعات

تازه‌های فناوری

RSS ایتنا

 • رونمایی فیات کرایسلر از نرم‌افزار خودروی مبتنی بر اندروید خودرو ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
  همکاری فیات کرایسلر با گوگل درزمینهٔ فناوری اندرویدی درون خودرویی بالاخره به ثمر رسیده است. این خودروساز سیستم سرگرمی درون خودروی اندرویدی جدیدی را عرضه کرده است که می‌تواند فناوری‌های مدرن در این زمینه رقابت کند.
 • خدمات جدید از موزیلا برای واقعیت مجازی ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
  ایتنا - موزیلا به‌تازگی نرم‌افزار WebXR جدیدی را عرضه کرد که با بسیاری از هدست‌هایی که از مرورگرهای اینترنت استفاده می‌کنند سازگار است.
 • وعده گوگل برای بهبود طراحی نرم ‌افزار جستجو ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
  ایتنا - گوگل در طی هفته گذشته با تغییر ظاهر بخش جستجوی خود کاربران دسکتاپ را به‌شدت ناراضی کرد. این تغییرات بسیار جزئی بود و به نمایش آیکون‌های موردعلاقه این کمپانی در کنار پیش‌نمایش لینک‌ها منتهی می‌شد اما منتقدان اظهار کردند که این تغییرات برخلاف روند ساده‌سازی رابط کاربری است و تمایز میان تبلیغات و […]
 • حذف بیش از ۵۰۰ افزونه مخرب از کروم توسط گوگل ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
  ایتنا - گوگل بیش از ۵۰۰ افزونه مخرب و خطرناک طراحی شده برای مرورگر کروم را از فروشگاه اینترنتی وب‌استور خود حذف کرده است.
 • نگاهی به برنامه نشان پرداخت و خدمات این سرویس آسان پرداخت ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
  در این مقاله قرار است تا نگاهی به رویکرد نشان پرداخت داشته باشیم و نحوه دریافت این برنامه و امکانات قابل ارائه آن را در مقایسه با سایر محصولات با رده خدماتی مشابه مقایسه کنیم و در نهایت به جمع بندی کاملی درباره نشان پرداخت رسیده و ببینیم که چطور می‌توان از این برنامه برای […]

RSS فناوران اطلاعات

RSS خبر آنلاین