آخرین نوشته‌های فناوری اطلاعات

تازه‌های فناوری

RSS ایتنا

RSS فناوران اطلاعات

 • خلق پرتره‌های جذاب توسط هوش‌ مصنوعی + ویدیو ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
  تاکنون شاهد کارها و انجام حرفه‌های گوناگونی از هوش مصنوعی بوده‌ایم اما اخیراً کاری که هوش مصنوعی در هنر انجام می‌دهد، بسیار خلاقانه است.
 • چین: هوش مصنوعی ممکن است به جنگ جهانی بینجامد ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
  کارشناسان و سیاستمداران چین اظهار نگرانی کرده‌اند که مبادا یکپارچه شدن هوش مصنوعی با تسلیحات و تجهیزات نظامی تصادفا آنها را به جنگ ناخواسته بین‌المللی بکشاند.
 • شناسایی افراد، بدون داشتن تصویر چهره‌شان ممکن شد ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
  شرکت NEC فناوری جدیدی را معرفی کرده است که قادر است افراد را از طریق تصاویر ضبط شده از آنها در محیط‌های تاریک، خیابان‌های شلوغ و پر ازدحام، وقتیکه چهره‌شان در تصویر غیرواضح و نصفه‌و‌نیمه است یا حتی در حالیکه ماسک بر چهره زده‌اند، با ضریب دقتی بالا شناسایی کند.
 • بحث های داغ اجلاس «داووس» در مورد هوش مصنوعی ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
  در سال های اخیر مباحث مرتبط با فناوری به یکی از موضوعات داغ و پرطرفدار اجلاس داووس سوئیس (مجمع جهانی اقتصاد) مبدل شده و امسال نیز هوش مصنوعی در کانون توجه قرار گرفته است.
 • هوش مصنوعی غالب است یا مغلوب؟ ۶ بهمن ۱۳۹۷
  هوش مصنوعی علم برنامه ریزی ماشین و کامپیوتر به منظور بازسازی یا شبیه سازی فرایندهای انسانی مثل یادگیری و تصمیم گیری است. پیشرفت های اخیر فنی مثل الگوریتم هوشمند که خود تصمیم می گیرد برای رسیدن به هدف چه کاری انجام دهد، باعث شده هوش مصنوعی نرم نرم و آرام آرام وارد زندگی روزمره ما […]

RSS خبر آنلاین