راهبران سان

مهدی علی‌اکبریان

مهدی علی‌اکبریان

بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره

سان را بنا نهاده و خانواده خودش می‌نامد. سابقه‌ای طولانی و درخشان در حوزه فناوری اطلاعات دارد و در این صنعت نام آشناست. فروتن، پیگیر و سریع‌الانتقال است.

چشمانی نافذ دارد و در عین صراحت، آرام و شمرده صحبت می‌کند. چشم‌اندازش به آینده، روشن و امیدبخش است. جستجوی مطالب جدید و به‌روز، از او مدیری با ایده‌های نو ساخته و همیشه اخبار تازه را از او می‌شنوی.

به رضایت‌مندی کارمندانش اهمیت می‌دهد و با ظرافتی خاص، نقاط قوتشان را پیدا می‌کند. پرمشغله است و هنگام کار، زمان برایش بی‌معناست. آخرین کسی است که شرکت را ترک می‌کند.

پدر جوان سان، مهدی علی‌اکبریان، در مردادماه سال ۱۳۵۴ متولد شده است‌. او از بهمن‌ماه ۱۴۰۰ به منظور گسترش کسب و کار گروه، در جایگاه دیگری، ایفای نقش می‌کند.

علی موسویان

علی موسویان

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

در جلسات به موقع و بدون تأخیر حاضر می‌شود. آماده به رزم است.

این مدیر جدی، منظم و پیگیر، انرژی‌اش تمام‌نشدنی است و با شوخی‌هایش خستگی را از بین می‌برد. خطی خوش دارد. همیشه او را در حال یادگیری و یاد دادن می‌بینی. به راحتی استعداد کارمندانش را کشف می‌کند و راه حل مشکلات را مذاکره می‌داند.

متخصص برگزاری جلسات پی در پی، بدون ذره‌ای اظهار خستگی است. علی موسویان، متولد مهرماه ۱۳۵۹، فارغ‌التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد EMBA و جزء ده دانشجوی برتر رشته اقتصاد بازرگانی سال ۱۳۸۲ دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی است. 

پیشینه‌ای هجده ساله در حوزه فناوری اطلاعات دارد و از مهرماه سال ۱۳۹۴ به عنوان معاون توسعه بازار وارد سان شد و در بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ با تصمیم هیئت‌ مدیره به عنوان مدیرعامل سان انتخاب گردید.

امین علی‌اکبریان

امین علی‌اکبریان

عضو هیئت مدیره

هم‌زمان در مورد مسائل مختلف صحبت می‌کند. اگر مخاطبش قرار بگیری، از حجم اطلاعاتی که بینتان رد و بدل می‌شود، حیرت زده می‌شوی. همیشه در حال خلق ایده است.

برای هر چیزی راهی پیدا می‌کند. صراحتی بی‌نظیر در برطرف کردن نواقص دارد و در عین حال هوای کارمندانش را نیز دارد. امین علی‌اکبریان، متولد اسفند ۱۳۶۰، برنده مدال برنز المپیاد کامپیوتر کشور در سال ۱۳۷۸ است.

او  مهندسی برق را در مقطع کارشناسی و MBA را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده است. پایان‌نامه‌اش را با موضوع هوش تجاری ارائه داد.

او با ۱۵ سال تجربه در پیاده‌سازی هوش تجاری، در سال ۱۳۹۳ در سمت عضو هیئت‌ مدیره سان جای گرفت و تا سال ۱۳۹۷ به عنوان معاون امور پروژه‌های سان فعالیت می‌نمود و پس از آن به عنوان مدیرعامل شرکت شیوه نرم‌افزار (map.ir) در گروه ایفای نقش می‌کند.

بهمن ستاریان

بهمن ستاریان

قائم‌مقام مدیرعامل

درِ اتاقش را نیمه باز می‌گذارد و علاقه‌ای خاص به گل و گیاه دارد. شطرنج را با مهارت بازی می‌کند. دنیا دیده و سرشار از تجربه است. چشمانت را می‌خواند، اگر مشکلی را با او در میان بگذاری، محال است حل نشود.

 تبحرش در مشاوره دادن مثال زدنی و نظرش مهر تأیید است. خیلی دقیق همه چیز را بررسی می‌کند و روال همه کارها را می‌داند.

 بهمن ستاریان متولد ۱۳۳۹، در دانشگاه تهران زبان فرانسه خوانده است و در حوزه فناوری اطلاعات سابقه‌ای طولانی دارد. او از سال ۱۳۹۳ قائم‌مقام مدیرعامل سان است.

محمدحامد عرب

محمدحامد عرب

مدیر ارشد پروژه
پیام ایرانمهر

پیام ایرانمهر

معاون امور پروژه‌ها
بنفشه رحیمی

بنفشه رحیمی

مدیر ارشد پروژه